Plecare spre Tirana - 26 iunie
Posted: 12 June 2011 02:08 PM   [ Ignore ]
10 to 29 posts
RankRank
Total Posts:  19
Joined  2010-12-21

Daca doriti sa mergeti sa luati veninul de scorpion sau sa delegati pe cineva sa va aduca medicamentul, pe 26 iunie se face un nou grup de calatorie.
Pentru a trimite dosarul dumneavoastra medical printr-un reprezentant al nostru, inscrierile au loc pana la data de 22 iunie.
Detalii pe http://www.escozulromania.ro

. .
. .
. tirana1.jpg

[ Edited: 29 June 2011 12:00 PM by publisher ]
Profile

Posted: 12 June 2011 06:35 PM   [ Ignore ]   [ # 1 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  7
Joined  2011-02-19

si daca mergem personal de ce este nevoie? ma refer daca avem nevoie de o programare prealabila sau ceva de genul acesta
        multumesc anticipat!

Profile

Posted: 13 June 2011 06:21 AM   [ Ignore ]   [ # 2 ]
10 to 29 posts
RankRank
Joined  2010-12-21

Este nevoie de o programare prealabila pe care o puteti face telefonic, sunand la Tirana sau puteti face programarea online, pe internet, pe pagina pharmamatrix.
Programarea nu este obligatorie insa este bine ca sa o aveti. In felul asta veti fi asteptat de medicul oncolog de la laboratorul din Tirana.
Cand ajungeti acolo sa aveti dosarul tradus in Engleza sau Italiana. Continutul dosarului il gasiti aici
: http://escozulromania.ro/dosarullabiofam.html

Profile

Posted: 15 June 2011 05:31 PM   [ Ignore ]   [ # 3 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  7
Joined  2011-02-19

Cit caosta o sticluta de Vidatox in Albania?
  Cat ma costa sa mi aduci tratamentul ?
          Sanatate?

[ Edited: 16 June 2011 04:04 AM by nedela dumbrava nicolae adrian ]
Profile

Posted: 19 June 2011 03:16 AM   [ Ignore ]   [ # 4 ]
10 to 29 posts
RankRank
Joined  2010-12-21

In Albania o sticluta Vidatox cu venin de scorpion costa 118 euro.
Pentru alte detalii aveti nr meu de telefon si putem vorbi.
Toate informatile necesare se gasesc pe http://www.escozulromania.ro

Profile

Posted: 28 June 2011 08:45 AM   [ Ignore ]   [ # 5 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  6
Joined  2010-04-19

Sincer..domnule Alexandru(alex 38)..mi se pare o marsavie fara margini ceea ce faceti dumneavoastra..faceti o afacere din necazurile unor oameni bolnavi…daca chiar sunteti atat de marinimos si doriti atat de mult sa ajutati pe toata lumea asa cum scrieti si pe blogul dvs si pe site-ul pe care l-ati construit…(evident in scop strict comercial)....care este motivul pt care percepeti un tarif fix?
Sunt de acord ca este un efort destul de mare sa parcurgi atatia km, sa iti uzezi propriul autoturism parcurgand un traseu deloc usor…insa sa ceri un tarif fix pt a ajuta pe cineva care chiar are disperata nevoie de acel medicament, mi se pare deja o mare grosolanie…probabil ca tuturor celor 7 persoane ale caror dosare le aveati cu dumneavoastra luni, 27.06.2011, la Pharma Matrix le-ati vandut aceleasi minciuni..k suma respectiva pe care o pretindeti(mie mi-ati cerut 150 de euro) reprezinta de fapt impartirea cheltuielilor de transport la 2 persoane(in conditiile in care costul aproximativ al transportului dus-intors cu autotursimul nu depaseste suma de 150 de euro!!!!!).
Ca sa inteleaga toata lumea despe ce vorbesc…am contactat acest acest distins domn, care nu este bolnav de cancer(asa cum lasa sa se interpreteze de pe site-ul dansului) dorind sa ma alatur grupului de calatorie spre Tirana din data de 26.06.2011, organizat de dansul…mi-a spus foarte transant ca transportul cu autoturismul dumnealui ma costa 150 de euro pt ca deocamdata sunt singura care doreste sa mearga si ca daca se vor strange mai multe persoane, evident cheltuielile se vor imparti la nr de persoane…dupa cateva zile l-am contactat din nou si am stabilit o intalnire intre dansul si sotul meu ...domnul Alexandru i-a spus sotului meu foarte transant ca desi s-au strans 4 persoane costul este acelasi..150 de euro..de parca avea vreo firma de transport…in aceste conditii, sotul meu a decis sa mearga singur avand in vedere faptul ca acest domn nu i-a inspirat deloc incredere…si surpriza…a doua zi, la sediul Pharma Matrix s-au intalnit..domnul alex 38 avea 7 dosare…sunt convinsa ca aceleasi tertipuri le-a folosit si cu cele 7 persoane ale caror dosare le avea, percepandu-le tarif fix sub pretextul k nu suma respectiva reprezinta impartirea cheltuielile de transport!Avand in vedere faptul ca avea 7 dosare cu dansul, daca faceti un calcul simplu veti constata ca pentru domnul alex 38 calatoria spre Tirana reprezinta o afacere chiar foarte profitabila!
Nu intentionez sa ma lansez in discutii interminabile cu dumneavoastra, domnule alex 38, ci doar am vrut sa trag un semnal de alarma oamenilor care, ca si mine la un moment dat, v-au crezut de buna credinta, relatand o experienta personala care pe mine personal m-a umplut de greata, furie si revolta fata de dumneavoastra si fata de cei asemenea dumneavoastra !

Profile

Posted: 29 June 2011 01:15 AM   [ Ignore ]   [ # 6 ]
10 to 29 posts
RankRank
Joined  2010-12-21

In primul rand nu am pretentii de la oameni pe care ii ajuti cu toate informatiile, harti, intalniri, explicatii, iar cand ajung la Tirana nici nu te saluta, ca si cum nu te cunosc. Cat despre cele 4 persoane din Romania care erau la PharmaMatrix luni impreuna cu mine, tin sa precizez ca 2 venisera cu masina proprie in spatele masinii noastre. Nu stiu cum ati numarat dumneavoastra cele 7 dosare pe care le-am avut eu in mana pentru ca era doar un singur dosar. Insa la oameni ca dumneavoastra te poti astepta la orice inventie. Cat despre costul de transport, doar 2 nopti de cazare, una in Albania si una in Bulgaria te duc la 70 euro fara sa mai punem la socoteala benzina si taxele de drum.
  Multumesc pentru comentariu. Chiar ma asteptam la felul in care ati ignorat romanii care erau la clinica.
  Multa sanatate!

Profile