Informatii utile despre Escozul
Posted: 22 December 2010 03:03 AM   [ Ignore ]
10 to 29 posts
RankRank
Total Posts:  19
Joined  2010-12-21

Am grupat pe cat posibil cat mai multe informatii despre acest medicament.
    In urma cu 3 luni dintr-o intamplare am aflat de Escozul, mai exact aflasem despre veninul de scorpion albastru care prelungeste viata celor bolnavi de cancer. Am inceput sa caut pe internet si am gasit din ce in ce mai multe date despre acest produs extraordinar. Am plecat apoi in Cuba la institutul Labiofam unde mi s-a prescris medicatia. Am inceput tratamentul de la sfarsitul lunii septembrie si momentan sant foarte fericit ca am descoperit acest medicament. Vreau sa recomand tuturor sa il foloseasca pentru ca are 4 efecte asupra organismului pe care le face: este un analgezic foarte puternic, are proprietati antiinflamatorii, este imunostimulator si antitumoral. Se adreseaza tuturor pacientilor cu patologie cancerigena, imbunatatind calitatea vietii lor. Nu in ultimul rand vreau sa precizez ca se ofera GRATUIT de catre institutul Labiofam, care este singurul institut din lume care a reusit sa produca acest medicament.
  Va las in continuare pagina in care am grupat informatii necesare pentru documentarea privind medicamentul ESCOZUL.  http://escozul-cancer.blogspot.com/

[ Edited: 21 July 2011 03:08 PM by publisher ]
Profile

Posted: 24 December 2010 03:53 AM   [ Ignore ]   [ # 1 ]
10 to 29 posts
RankRank
Joined  2010-12-21

Sarbatori fericite si un Craciun minunat pentru toti cei care vor citi acest mesaj. Este ajunul Craciunului si sper ca rugaciunile mele si ale voastre sa fie auzite acolo sus si sa fim sanatosi si plini de bucurii.
Le urez sarbatori fericite si medicilor din Cuba care au ajutat an de an mii si mii de pacienti facand acest lucru Gratuit pt ca ei sa se vindece de aceasta cumplita boala.

Profile

Posted: 24 December 2010 02:14 PM   [ Ignore ]   [ # 2 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Total Posts:  43
Joined  2010-12-12

Am inteles din mesajul dumneavoastra de deschidere al acestei teme, ca urmati acest tratament si sunteti foarte multumit…..“Am plecat apoi in Cuba la institutul Labiofam unde mi s-a prescris medicatia. Am inceput tratamentul de la sfarsitul lunii septembrie si momentan sant foarte fericit ca am descoperit acest medicament.”
Intrebarea mea este,  care este cancerul de care suferiti, tratamentele efectuate pana acum…asteptam sa ne impartasiti si noua din experienta dumneavoastra in lupta cu aceasta boala crunta.
Cand ati decoperit boala? In ce stadiu se afla?.Ce tratamente ati urmat pana acum? Mai urmati si alt tratament in paralel cu escozul?
In ce priveste inscrierea dumneavoastra in grupul nostru de calatorie, va primim cu drag!
Noi plecam pe 30 ianuarie 2011 cu escala la Paris.
Deasemene asteptam si pe altii sa vina cu noi, sau sa ne contacteze pentru a le aduce tratamentul necesar vindecarii!
Va rog sa ma sunati urgent la telefon 0741.31.21.76 sau puteti intra pe http://www.escozul.ro pentru a stabilii detaliile de calatorie.
Multga Sanatate!

Profile

Posted: 24 December 2010 04:35 PM   [ Ignore ]   [ # 3 ]
10 to 29 posts
RankRank
Joined  2010-12-21

O sa va sun ca probabil sa stabilim o intalnire… ma rog…
Nu era vorba ca in ianuarie sa plecam impreuna ca grup ci peste 4 luni cand voi pleca din nou ...

Profile

Posted: 04 January 2011 04:37 PM   [ Ignore ]   [ # 4 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Joined  2010-12-12

PLECARE PE 30 IANUARIE 2011 IN CUBA-HAVANA -GRUP DE CALATORIE FORMAT DIN 7 PERSOANE
Daca doriti sa va alaturati grupului nostru va primim cu mare placere! Inscrierile in grupul 2 de calatorie au loc pana la data de 30 decembrie 2010.
Daca din motive prohibitive, nu puteti calatorii la Havana, va putem ajuta cu tratamentul necesar dumneavoastra, impartind astfel cheltuielile de calatorie.

Tratamentul cancerului cu Escozul(oferit GRATUIT de Guvernul Cubanez)este o certitudine!
Eu am incercat si tumora este in remisie pronuntata.Rezultatele RMN si toate celelalte analize medicale o dovedesc.
Nu mai asteptati o vindecare miraculoasa prin tot felul de metode.
Va pun la dispozitie analizele mele si ale celorlalti care au inceput tratamentul cu Escozul (inainte si dupa tratamentul cu Escozul).
Mergeti in Cuba pentru tratament!
Ma puteti contacta pentru detalii la
tel.:0743.726.985 / 0741312176
sau http://www.escozul.ro

Profile

Posted: 07 January 2011 11:54 AM   [ Ignore ]   [ # 5 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  9
Joined  2011-01-03

Pe 15 ianuarie plecam in Cuba la laboratorul Labiofam. Daca doriti sa mergeti cu noi sau doriti informatii despre Escozul, ma puteti contacta la tel 0766.869.052 sau puteti accesa pagina http://www.escozulromania.ro
Alexandru

Profile

Posted: 07 January 2011 12:35 PM   [ Ignore ]   [ # 6 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Joined  2010-12-12

ATUNCI CAND!…….
-Am aflat ca viata mi-a fost invadata de un cancer inoperabil(carcinom de rinofaringe cu extensie la baza de craniu), aveam 36 ani…si inca multe de facut in aceasta viata!
-Am facut chimioterapie( carboplatin si farmorubicin) si radioterapie(86 Gy) dar tumora crestea incontinu(in urma carora am suferit si o paralizie de nerv oculomotor extrm drept)
-Medicii mi-au spus ca nu-mi mai pot face niciun tratament, intru-cat doza maxima de radioterapie fusase depasita in cazul meu, si am fost refuzat si la tratament in clinici din Franta, Germania, USA…
NU MAI AVEAM NICIO SPERANTA!
Atunci am aflat de tratamentul cu ESCOZUL de la stirile Antena 1 si am plecat imediat in Cuba la Institutul Labiofam cu inca alti doi suferinzi (ne-au reunit cei de la Ambasada Cubei din Bucuresti)
ASTAZI CAND!…….
-Dupa 9 luni de tratament cu ESCOZUL, tumora mea a scazut cu 48% din volum si este in remisie constanta(asa cum arata rezultatele RMN, CT, celelalte analize)
-Vad ca exista multa dezinformare cu privire la beneficiile tratamentului cu Escozul
-Am constatat ca au aparut o multime de persoane neautorizate(persoane care nu sufera de cancer si nici nu au apartinatori cu aceasta crunta boala)care au inceput sa faca o afacere din aducerea “ESCOZUL” , medicamente care cel mai adesea pot sa nu fie certificate de Institutul Labiofam Havana, fara sa le pese de viata si suferintele noastre

-Pentru ca trebuie sa stim totul despre ESCOZUL, despre proprietatile sale antitumorale, analgezice, antiinflamatorii si nu numai…
-Pentru o actualizare permanenta a informatiilor cu privire la cercetarile efectuate de medicii cubanezi de la institutul Labiofam cu privire la ESCOZUL, dar si cu privire la alte TRATAMENTE CANCER efectuate oriunde in lume…
AM CREAT ACEST SITE…www.escozul.ro

MULTA SANATATE TUTUROR!
Lucian Daniel Angelescu
0741.31.21.76

Profile