1 of 3
1
Cineva din Romania pe acest forum?
Posted: 25 April 2010 02:16 AM   [ Ignore ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  6
Joined  2010-04-19

Mai este cineva din Romania care are nevoie de Escozul pe acest forum?
In caz afirmativ, astept PM sau mail, de la cei care doresc sa ne unim fortele si sa reducem cheltuielile ....deja suntem 2 persoane care am hotarat sa mergem cu randul in Cuba….ar fi excelent daca ne-am strange cat mai multi…ma gandesc ca ar fi toata lumea avantajata….nu cred ca ii convine cuiva sa mearga din 2 in 2 luni in Cuba.
Asa ca ....astept un semn de la voi!
Multa sanatate !

[ Edited: 29 June 2011 12:00 PM by publisher ]
Profile

Posted: 25 April 2010 03:51 PM   [ Ignore ]   [ # 1 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Total Posts:  34
Joined  2010-04-21

Draga anam83, nu este cazul sa va deplasati pana in Cuba. Medicamentul Escozul se poate achizitiona si din Romania. Sa stii ca face minuni.
Este cu mult mai ieftin daca se cumpara de aici decat sa se deplaseze fiecare bolnav dupa el pana acolo.
Scrie la adresa .(JavaScript must be enabled to view this email address) pentru mai multe informatii.
Sanatate.

Profile

Posted: 26 April 2010 01:23 PM   [ Ignore ]   [ # 2 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  9
Joined  2010-04-26

buna domysan
de unde se poate achizitiona din Romania?
din cate am inteles, cei din Cuba spun ca se poate n
lua numai de la ei si oricine altcineva spune ca-l poate vinde nu este cel adevarat.

Profile

Posted: 06 May 2010 11:07 AM   [ Ignore ]   [ # 3 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  1
Joined  2010-05-06

Salut

Sunt din Bucuresti si as fi interesata sa ma alatur si eu grupului care se formeaza pentru achizitionarea Escuzol din Havana.

Intr-adevar ar fi foarte avantajos daca am fi mai multi pentru ca s-ar reduce costurile considerabil.

Cat despre damysan care spune ca se poate achizitiona din Romania, ar putea sa ne dea mai multe informatii?

din cate am citit pe acest forum dar si la http://www.escozul-cancer.com/en/escozul-who.html, acest produs se poate ridica numai de la respectivul laborator din Havana, mai ales ca medicamentul are o perioada de valabilitate foarte redusa (2 luni din cate imi amintesc).

multumesc si poate ne strangem cat mai multi.

Profile

Posted: 07 May 2010 09:39 AM   [ Ignore ]   [ # 4 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  2
Joined  2010-05-05

Buna ziua,
Si eu incerc sa gasesc o solutie pentru a face rost de Escozul. Ar fi perfect daca ne-am grupa mai multe persoane in ceea ce priveste deplasarea in Cuba.

.(JavaScript must be enabled to view this email address)
Daniel

Profile

Posted: 08 May 2010 03:29 PM   [ Ignore ]   [ # 5 ]
less than 10 posts
Rank
Joined  2010-04-19

Super….ma bucur foarte tare ca deja ne-am strans 3 persoane…Mai asteptam si altii pt ca am vazut ca mai sunt utilizatori romani, in afara de DOMYSAN care incearca sa ne fraiereasca, cum ca ar avea el o clinica in Romania care foloseste Escozul…Sper ca nu il crede cineva…Este clar ca singurul ESCOZUL adevarat se gaseste doar la LABIOFAM, in Havana.

Profile

Posted: 09 May 2010 04:09 AM   [ Ignore ]   [ # 6 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  2
Joined  2010-05-05

Eu unul nu imi permit sa mai astept.
0733987233

Profile

Posted: 10 May 2010 09:18 AM   [ Ignore ]   [ # 7 ]
less than 10 posts
Rank
Joined  2010-04-26

eu cred ca domysan vinde apa chiaoara.
se joaca cu disperarea oamenilor bolnavi, incercand sa ne vinda apa de ploaie.
eu mi-am adus direct din cuba, si am vazut ca nu se poate comercializa, sau sa fie adus prin distribuitori.
domysan, te-ai gandit vreodata ca Dumnezeu este sus si vede tot?

Profile

Posted: 15 May 2010 09:30 AM   [ Ignore ]   [ # 8 ]
less than 10 posts
Rank
Total Posts:  10
Joined  2010-04-16

Buna!am fost in Cuba acum 2 saptamani(dupa cum vedeti si postarile mele anterioare)pentru mama mea(cancer de col uterin 2b),un cancer destul de agresiv,insa fara organe vitale afectate….insa cu toate acestea chimioterapia a fost atat de puternica pt ea incat am pierdut o…am reusit sa ii administrez escozulul doar 3zile,nefiind de ajuns ca sa o salvez…am ramas cu medicamentul si ma gandeam poate reusesc sa mai recuperez din cheltuieli…cine e interesat ca rog contactati ma cat mai urgent..am poze,prescriptia de la medic,biletele de avion…ca dovezi ca am fost acolo…medicam sunt sigilate in afara de unul din care am luat cateva picaturi adimistrate in aceste 3 zile…mentionez ca am cele 2 variante:cea homeopata 3 sticlute si cea care nu necesita pastrarea la frigider2 sticlute.
se poate suna la doctorii de acolo in vederea adaptarii dozei la pacient.

Profile

Posted: 27 May 2010 04:09 PM   [ Ignore ]   [ # 9 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Joined  2010-04-21

Buna. Nu puteti sa acuzati un centru care trateaza oameni de cancer de peste 2 ani ca ar comercializa apa chioara. Coborati cu picioarele pe pamant si mai bine interesati-va inainte sa vorbiti. In ceea ce priveste veninul de scorpion albastru nu numai Labiofamul foloseste aceasta substanta ca medicament. Inainte sa acuzati ar fi mai bine sa va informati. Nu va obliga nimeni sa luati nimic de la centrul nostru, am postat acea informatie pentru a veni in sprijinul unor oameni care nu au posibilitatea sa plateasca 3000 de euro pe un bilet de avion + alte cheltuieli. Noi folosim in tratamentul cancerului nu numai Escozulul ci si Ukrain, Kanglaite, Iscador. Monoterapia cu Escozul nu este eficienta intotdeauna insa in combinatie cu alte medicamente da rezultate foarte bune.

Profile

Posted: 28 May 2010 04:08 AM   [ Ignore ]   [ # 10 ]
less than 10 posts
Rank
Joined  2010-04-19

DOMYSAN, tocmai ca unii dintre noi chiar ne-am documentat foarte bine despre “clinica” dvs.
Sustineti niste aberatii si spuneti numai minciuni!Ar trebui sa va fie rusine ca speculati si profitati de necazul unor oameni, aflati la necaz dand sperante desarte unor oameni care nu au posibilitatea sa se documenteze mai mult.
Lasati reclama ca oricum nu va crede nimeni….mai bine va rezolvati problemele pe care le aveti cu legea si zecile de reclamatii…

Profile

Posted: 28 May 2010 04:41 AM   [ Ignore ]   [ # 11 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Joined  2010-04-21

Habar nu aveti ce vorbiti. Spuneti care sunt acele aberatii? Dumneavoastra sa va fie rusine ca habar nu aveti cu cine discutati. Sperantele desarte le aveti dumneavoastra. Ceea ce facem a ajutat multi oameni si vati gasit dumneavoastra un papagal care stie sa vorbeasca in necunostiinta de cauza. Luati masina ca sa vedeti ca existam. Si cu siguranta asa o sa ne ajute Dumnezeu dupa ceea ce facem, insa si dumneavoastra asa sa va ajute bunul Dumnezeu dupa afirmatiile pe care le-ati facut. Sa va fie rusine.

Profile

Posted: 28 May 2010 05:10 AM   [ Ignore ]   [ # 12 ]
less than 10 posts
Rank
Joined  2010-04-19

Domnule Pascu Domitian, stiu exact cu cine vorbesc!Va rog sa va masurati cuvintele si sa nu mai jigniti..mai bine ati invata sa scrieti corect in limba romana pentru ca se pare ca ati cam lipsit de la orele de gramatica si ortografie…Va rog, totusi, sa pastram un minim de decenta si sa nu transformam acest forum in altceva decat ceea ce se doreste a fi.
Oricum, este intr-adevar un element de noutate pentru mine faptul ca in Romania, in jud. Salaj, exista scorpion albastru, al carui venin dvs il folositi in scop terapeutic.

Profile

Posted: 28 May 2010 05:17 AM   [ Ignore ]   [ # 13 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Joined  2010-04-21

Stimata doamna. Nu va jigneam daca nici dumneavoastra nu faceati acest lucru. Nu ma numesc Pascu, deci va rog sa va informati mai bine. Imi pare rau pentru dumneavoastra ca nu cunoasteti faptul ca exista si in judetul Salaj. Totusi pentru curiozitatea dvs va invitam sa vedeti si la boratorul nostru. Va rog sa va retrageti afirmatiile negative care le-ati facut legate de centrul nostru. Daca dumneavoastra va permiteti sa zburati in cuba sa stiti ca nu otit romanii isi permit asta. Faptul ca pentru unii existam este un dar de la Dumnezeu. Ar fi cazul sa va masurati si dvs cuvintele.

Profile

Posted: 31 May 2010 05:54 AM   [ Ignore ]   [ # 14 ]
less than 10 posts
Rank
Joined  2010-04-26

domnule Domysan, daca spuneti ca aveti laborator si tratati de 2 ani cancerul, cum de nu aveti un site unde sa gasim informatiile, astfel incat sa ne indreptam pasii spre centru dvs.?
daca sunteti atat de preocupat sa ajutati oamenii bolnavi din Romania, dar care nu au posibilitatea de a da ” 3.000 euro + alte cheltuieli “, spuneti-ne dumneavoastra ce preturi practicati.
faceti referire la o adresa de mail si atat.
aveti marturii ale persoanelor tratate la cetrul dvs.?

Profile

Posted: 07 June 2010 08:12 AM   [ Ignore ]   [ # 15 ]
30 to 49 posts
RankRankRank
Joined  2010-04-21

stimata doamna/domn riri, ar trebui sa consultati prima data regulamentul acestui forum care interzice puplicitatea la siteuri. In ceea ce priveste pretul precum si conditiile in care un bolnav poate intra in posesia tratamentului puteti sa scrieti la respectiva adresa de e-mail. In ceea ce priveste marturii ale unor persoane tratate acestea exista si in anumite limite va putem oferii si numere de telefon.
Sanatate

Profile

1 of 3
1

‹‹ IS ESCOZUL GOOD FOR LEUKEMIA?      GReece ››